Vítame vás v e-shope SATYNA.SK

Ďakujeme že ste navštívili našu stránku a dovoľte, aby sme vám v krátkosti predstavili našu spoločnosť.

Ponúkame dámske šaty, spoločenské šaty aj športovo elegantné oblečenie na každú príležitosť. Celá ponuka dámskeho oblečenia je vyrobená priamo európskymi výrobcami. Našim cieľom je, aby ste všetko čo potrebujete a chcete našli na našom webe, online z pohodlia vášho domova. Budeme radi, ak si v našom e-shope nájde svoje šaty každá z vás. Či máte radi čistú eleganciu, ležérnu eleganciu, alebo sa najlepšie cítite v pohodlných športovo elegantných šatách.

Preto milé dámy a slečny máme pre vás v ponuke trendové šaty do spoločnosti, na večernú párty či na posedenie s priateľmi, ale aj šaty na bežné nosenie na doma či do práce. V šatách od nás sa budete cítiť a vyzerať vždy výnimočne a sexi. Tak nebojte sa byť iná ako ostatné....

Naším cieľom je udržať ceny najnižšie na trhu. Každý týždeň vám prinášame nové zľavy a akciové ponuky ako aj nové šaty zo sezónnych kampaní. Vašim pripomienkam, alebo otázkam sa radi budeme venovať a odpovedať na ne prostredníctvom nášho emailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Budeme radi ak nám napíšete svoje postrehy komentáre či názory, lebo iba s vami milé dámy môže byť tento e-shop VÁŠ!

Buďte krásne so satynou!